: دستکشهاي نيتريلي مقاوم شيميايي

 

 • دستکش نيتريلي صنعتي – آزمايشگاهي NU2215
 • اين دستکش از ترکيب 100% اکرونيتريل بوتاداين با ضخامت 0/55 ميليمتر و طول 38 سانتي متر با مقاومت مکانيکي در مقابل سايش، سوراخ شدن (استاندارد EN388 ) و نيز مقاومت شيميايي بسيار خوب در مقابل پاک کننده ها، مشتقات نفت و حلال هاي صنعتي ( استاندارد EN374-3) و نفوذ ناپذير در مقابل انواع عوامل بيولوژيک پاتوژن (استاندارد EN374-2) توليد شده است. اين دستکش ايده آل براي استفاده در کليه صنايع شيميايي، پالايشگاه هاي نفت، صنايع توليد مواد غذايي، صنايع رنگ و چاپ، صنايع خودروسازي، مراکز بهداشتي، امور بيمارستاني و آزمايشگاه هاي تشخيص طبي مي باشد.
 • ضمنا" دستکش فوق داراي تائيديه FDA آمريکا به شماره CFR-21 
 • Part 177-2600 براي تماس با مواد غذايي مي باشد . 
 • دستکش فوق در سايزهاي L ، M و XLموجود و آماده تحويل مي باشد.

تائيديه استاندارد 

کاتالوگ

 • دستکش نيتريلي صنعتي – آزمايشگاهي NU1813
 • اين دستکش از ترکيب 100% اکرونيتريل بوتاداين با ضخامت 0/45 ميليمتر و طول 33 سانتي متر و آستر Cotton Flock-Lined  با مقاومت مکانيکي در مقابل سايش، سوراخ شدن (استاندارد EN388) و نيز مقاومت شيميايي بسيار خوب در مقابل پاک کننده ها، مشتقات نفت و حلال هاي صنعتي ( استاندارد EN374-3) و نفوذ ناپذير در مقابل انواع عوامل بيولوژيک پاتوژن (استاندارد EN374-2) توليد شده است. اين دستکش ايده آل براي استفاده در کليه صنايع شيميايي، پالايشگاه هاي نفت، صنايع توليد مواد غذايي، صنايع رنگ و چاپ ، صنايع خودروسازي، مراکز بهداشتي، امور بيمارستاني و آزمايشگاه هاي تشخيص طبي مي باشد.
 • ضمنا" دستکش فوق داراي تائيديه FDA آمريکا به شماره CFR-21
 • Part 177-2600  براي تماس با مواد غذايي مي باشد . 
 • دستکش فوق در سايزهاي M،SوL موجود و آماده تحويل ميباشد.

تائيديه استاندارد 

کاتالوگ

 

 •  دستکش مچکشدار کف نيتريلي مدل HAOLI-5015 :
 •  دستکش فوق از جنس پلي استر طوسي رنگ با گريد 13 و پوشش کف از مواد نيتريلي فراوري شده با خاصيت ضد سايش و برش با استاندارد CE توليد شده و روي دست کاملا جذب بوده لذا براي انجام کارهاي ظريف و حساس مکانيکي از قبيل مونتاژکاري قطعات مکانيکي، توليد و مونتاز تجهيزات و ماشين الات صنعتي، نصب سازه هاي برقي و مکانيکي، نصب و راه اندازي تجهيزات صنعتي، انجام امور تأسيساتي و لوله کشي، امور روتين در خطوط توليد صنايع فلزي، توليد لوازم خانگي، خودروسازي ها، کار در ارتفاع براي نصب تجهيزات و تأسيسات ساختماني، کار در بخش بسته بندي، حمل و نقل و انبارداري واحدهاي صنعتي بسيار مناسب مي باشد.
 • دستکش هاي فوق در سايزهاي L/9 و XL/10 آماده و قابل تحويل مي باشد.
 • تائيديه استاندارد مربوطه در پيوست قابل دسترسي مي باشد . 

تأييديه استاندارد

 •  دستكش آستر دار نيتريلي مدل(NT(NBR-TK :
 • با خاصيت ضدبرش ومقاوم درمقابل خطرات فيزيكي ومكانيكي براي كار در فلزكاريها، ماشين كاريها، سنگزني ها،شن پاشي و ساچمه زني، پرسكاريها، ورق كاري وحمل شيشه و نيز با توجه به آستر ضخيم بکار رفته در اين دستکش و مقاومت مکانيکي لايه سمباده اي ضخيم نيتريل روکش آن براي حمل زباله هاي بيمارستاني که حاوي سوزن هاي مستعمل آلوده , اسکالپل تيز و آلوده و نيز ظروف شيشه اي شکسته و خطرناک داروها مي باشد مناسب است . 

دستکش ضد ارتعاش مدل L8000  :

اين دستکشها از جنس بافتني و مسلح شده با کش در داخل متن بافت بوده لذا داراي خاصيت کشسان زياد با قابليت تغيير سايز است و براي تمام قالب دستها سازگار مي باشد . تمام کف و زير  انگشتان از قطعات ضربه گير لاتکسي با ضريب جذب موثر ضربه و کوبش ارتعاشي پوشيده شده و توزيع اين قطعات ميرا کننده ضربه و ارتعاش بگونه اي است که بهيچ  وجه مانعي براي چنگش نرم دستکش نمي باشد .

دستکش ويژه کار با ابزار و دستگاه هاي لرزنده و ارتعاشي نظيرانواع ابزارهاي بادي ، کلنگ و چکشهاي پنوماتيک مي باشد . استفاده مداوم از اين دستکشها در کار طولاني با اين ابزارها که در بخش مونتاژ صنايع خودرو سازي و توليد لوازم خانگي ، ماشين سازيها ، صنعت ساختمان و راه سازي ، حفاري تونلها کاربرد زيادي دارند از بروز بيماري دردناک و آزار دهنده سپيد انگشتي و گزگز دستها و انگشتان جلوگيري مي نمايد .

اين دستکش در حال حاضر موجود و آماده تحويل مي باشد .  

کاتالوگ

دستکش اشبالتي برزنتي کف دوبل مدل promax :

دستکش اشبالتي برزنتي کف دوبل با بهترين کيفيت در نوع خود، داراي استاندارد CE ساخت کشورهاي آسيايي موجود و آماده تحويل مي باشد.


 •  دستكش  اشبالتي هوبارت تمام مغزي با استاندارد CE :
 • اين دستکش  از مرغوب ترين چرم گاوي ضخيم و نرم در طول 40 سانت و بصورت تمام مغزي توليد شده و آستر کف و پشت دست آن با استفاده از منسوج عايق حرارت تقويت شده، آستر ساق با منسوج از الياف طبيعي تهيه و دستکش ها  را براي انجام کليه جوشکاري هاي صنعتي و تخصصي، عمليات ريخته گري، ذوب مواد معدني، شيشه گري و کار در فرآيندهاي داغ و درگير با کوره هاي پخت مواد بسيار مناسب نموده است. دستکش  هوبارت فوق  تحت استاندارد بين المللي اتحاديه اروپا CE بشماره EN388 توليد شده و در قياس با انواع مشابه داراي کيفيتي برتر، عمري طولاني تر و آسايش بيشتر در کار مي باشد.

 

 • دستکش جوشکاري آرگون :
 • دستکش مدل I.T.CO دستکش جوشکاري قوس الکتريکي ويژه جوشکاري آرگون مي باشد. رويه و کف دستکش از چرم فراوري شده نرم کراست و ساق آن از چرم اشبالت و طول دستکش حدود 33 سانتي متر مي باشد. وجود بروشورهاي راهنما براي آگاهي از خطرات اين دسته جوشکاري ها و راه حل هاي پيشگيري از آنها و نيز جدول راهنماي انتخاب تيرگي لنز، ويژگي الکترود، ميزان آمپر مناسب برق از مرجع ANSI امريکا از ويژگي هاي ديگر اين دستکش مي باشد.

دستکش ديرسوز روکش چرمي Midas   :

دستکش فوق از چرم ضخيم با طول حدود 35 سانت با آستري از جنس خانواده آرامايد که داراي خاصيت مقاوم حرارتي و دير سوز مي باشد ،  با لايه هايي تقويت شده در کف از داخل و دوبل شده با چرم در بيرون و دوخته شده با نخ Kevlar  براي ايجاد مقاومت حرارتي بسيار بالا تحت استاندارد EN388  اتحاديه اروپا براي استحکام مکانيکي و استاندارد EN407   براي مقاومت حرارتي توليد شده است .

دستکش فوق براي کليه فرآيند هاي داغ و ذوب مواد معدني و فلّزي از قبيل عمليات شيشه گري ،‌  بلور سازي  ، ذوب فلزاّت روي  ،‌ سرب ،  آهن  ،‌  مس و غيرو بسيار مناسب مي باشد .

دوام و انعطاف زياد و چنگش آسان نسبت به دستکشهاي ريخته گري آلومينيومي از مزايا و برتري اين دستکش مي باشد .

 

دستکش عايق حرارتي روکش آلومينيومي  JLP-0501  :

جديدترين دستکش عايق حرارت مجهز به لايه عايقي Carbon Fiber ديرسوز که با روکش از جنس فايبر گلاس آلومينيومي و آستر داخلي صد در صد از منسوج با الياف طبيعي و دوخته شدن با نخ دير سوز  Kevlar   توليد و عرضه شده است .

لايه عايقي Carbon Fiber  بکار رفته در اين محصول طبق تصاوير و آزمايشهاي انجام شده ذيل  نسبت به ساير مواد عايقي نظير پلي آسترهاي دير سوز و منسوجات آرامايد (Kevlar  )  داراي مقاومت عايقي حرارت و دير سوز بسيار بوده .(ادعاي توليد کننده آزمون شعله مستقيم ذيل است ) ليکن اين شرکت بنابر تجربه آزمون هاي ميداني اعلام مي نمايد اين گونه تجهيزات ايمني در دما هاي ادعايي براي تماسهاي غير مستقيم با اين دما ها است و براي مقاومت سوختن در تماس با مواد ريخته گري و گدازه هاي حاصله داراي مقاومت به مراتب کمتري مي باشند و در هنگام ريختن و پاشش احتمالي مواد ذوب شده روي اين گونه البسه فرصت حدود 10 ثانيه ايجاد شده جهت سوختن لايه هاي اينگونه محصولات ايمني صرفا" براي بيرون آوردن و دور کردن آن از بدن مي باشند و مفهوم آنها بهيچ وجه نسوز نبودن لايه هاي بکار رفته در ساخت اين محصولات در مواجهه با مواد ذوب شده فلزي و معدني نيست .  دستکش JLP-0501 بسيار نرم و منعطف بوده و در طول 42 سانت توليد شده است  . 

.دستکش فوق توليد سال 2019 ميلادي در کشور چين بوده و موجود و آماده تحويل ميباشد 

دستکش ضد برودت شديد (Cryogenic gloves )  :

اين دستکش با استفاده از منسوج ترکيبي خاص و بهره گيري ازلايه هاي عايقي نفوذ ناپذير براي تماس و مواجهه با گستره وسيعي از دما (250- تا  148+ درجه سانتيگراد ) توليد شده است . لذا استفاده از آن در فرآيندهاي پيچيده صنعتي و امور پژوهشي , مطالعات زيستي و پزشکي بويژه کار با گازهاي منجمد و مايع شده نظير نيتروژن مايع بسيار ميباشد .

توجه داشته باشيد عليرغم مناسب بودن اين دستکش براي برخورد نزديک با گازهاي مايع شده از جمله نيتروژن مايع , ليکن از غوطه وري آن در هر نوع مايع يا روغن با برودت خيلي شديد بايستي اجتناب گردد .

مهم : در نگهداري و حفظ هر نوع البسه ضد برودت شديد از قبيل دستکش هاي فوق , پيشبند و يا لباس , مکان نگهداري بايستي خشک , خنک با تهويه مناسب , بدور از شرايط رشد کپک و نيز دور از تماس با مواد سوزاننده اسيدي , قليايي و روغن هاي خورنده ياشد .

دستکش فوق داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد . اين دستکش با طول 48 سانت موجود و در دسترس است .

ساير اطلاعات فني در مورد اين دستکش را در پيوست ذيل ميتوان مشاهده کرد .

پيوست اطلاعات فني دستکش ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد مربوطه  

                                                                                                               

 • دستكشهاي زنجيري (فلزي):
 • با مقاومت مكانيكي بسيار قوي براي قصابي، سلاخي، كار در كشتارگاه ها ، حمل جام  شيشه و نيز مواجهه  با خطرات مكانيكي و فيزيكي سنگين
 • اين دستكشها توليد آلمان و داراي استاندارد CE مي باشند و در سايزهاي متوسط و بزرگ و طول ساقهاي متفاوت عرضه مي گردند.
 • اطلاعات بيشتر در کاتالوگ مربوطه در دسترس مي باشد.

کاتالوگ

تائيديه استاندارد 

 

 • پيش بندهاي فلزي :
 • پيش بند جلو تنه مدل S-85 : 
 • اين پيش بند در بلندي 85 سانت و پهناي 55 سانت و براي حفاظت نواحي جلوي سينه، شکم و جلوي ناحيه ران در حرف قصابي ، سلاخي و کار با ورق هاي نازک فلزي در بخش پرسکاري صنايع فلزي و کار با جام شيشه در کارگاه هاي آماده سازي شيشه هاي جام مورد استفاده دارد. پيش بند حاضر براي افرادي با قد177 الي 202 سانتي و عرض شانه هاي تا 90 سانت و دور کمر تا 122 سانت مناسب است.
 • پيش بند ياد شده تحت گواهي استاندارد CE و توسط کشور آلمان توليد مي گردد.

کاتالوگ

تائيديه استاندارد 


 • پيش بند نيم تنه دار مدل Bolero-100 : 
 • اين پيش بند در بلندي 100 سانت و پهناي 70 سانت براي حفاظت در نواحي نيم تنه پشت، شانه ها، جلوي قفسه سينه ، قسمت پايين سينه و ناحيه شکم و جلوي ران ها و در حرف قصابي ، سلاخي، کار در سازه هاي فلزي عمليات عمراني، کار با جام شيشه در کارگاه هاي آماده سازي شيشه هاي جام مورد استفاده دارد.
 • پيش بند ياد شده تحت گواهي استاندارد CE و توسط کشور آلمان توليد مي گردد.

کاتالوگ

تائيديه استاندارد 

دسته بندی محصولات